Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przedmioty ze sklepu CarGO!, jakie sprawdzą się w codziennym karawaningu

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO! to rzeczy podstawowe, dzięki którym można bezpiecznie i wygodnie jeździć kamperem. Wypożyczający mają możliwość również decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wynajmu każdy pojazd jest po przeglądzie i schludny. W wyposażeniu standardowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna oraz kamera GoPro z dodatkami. To ukazuje, iż da się komfortowo podróżować o każdej z pór roku. Przyczepa kempingowa pozwala na niemałą swobodę.

Wynajmujący najczęściej decydują się na kampery HOBBY a także z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, ale też używane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwala na korzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na zakup nowego pojazdu. Dodatkowo, oferowany jest serwis, jeśli jest to niezbędne. CarGO! to firma dyktująca trendy w centrum campingowe ze względu na wieloletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są zaprojektowane komfortowo. W rezultacie mniejsza przestrzeń jest nieodczuwalna. Na wąskich, europejskich uliczkach przyczepy kempingowe tej klasy sprawdzają się wzorcowo.

Klasa Comfort obejmuje kampery dla sześciu osób, wyróżniające się użytecznym wyposażeniem i ekonomicznością. Z chęcią wynajmują je rodziny z dziećmi. Można też wybierać modele Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc złączą w sobie ergonomię oraz wygodę. Wśród korzyści posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji w części mieszkalnej. Te kampery rekomendowane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Udostępniona jest również klasa Premium, wyróżniająca się maksymalnym zaplanowaniem przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu wielu udogodnień. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY