Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób światło może wpływać na stan naszych organizmów

Na powierzchnię naszej planety cały czas pada ogromna ilość promieniowania słonecznego, to dzięki niemu właśnie mogło powstać życie. Słońce w naturalny sposób reguluje cykl dnia i nocy, i przez długi czas ludzie żyli zgodnie z tym rytmem. Ale dzisiaj, przez to że jest bardzo powszechny dostęp do żarówek, to bardzo dużo się zmieniło. I w efekcie sporo osób światła słonecznego po prostu nie widzi przez cały dzień, a za to ogląda cały czas sztuczne światło, wytworzone chociażby przez diody ledowe.

Światło takie nie szkodzi naszemu zdrowiu, ale jego charakterystyka jest nieco inna niż słonecznego. Ma one bowiem w sobie sporą ilość niebieskich promieni, jakie niekorzystnie wpływają na sen, zmniejszając wytwarzanie melatoniny. Podobne właściwości mają także najróżniejsze ekrany, dlatego też jest zalecane, aby przed położeniem się do spania zrezygnować z ich używania. Dobrym pomysłem także może być zakupienie specjalnych żarówek led, lub okularów z filtrem eliminującym światło niebieskie. Pomyśleć za to można o zakupie lampy czerwonej, jaka przynieść z kolei może pozytywne rezultaty.

Taka terapia czerwonym światłem w domu może bardzo pomóc przy leczeniu najróżniejszych problemów skórnych i chorób, i jest od wielu lat z powodzeniem używana. Jeśli prawidłowo się będzie robiło, to będzie ona naprawdę bezpieczna dla naszych orgazmów. Tak więc zastanowić się nad zakupem tego typu drobniejszych, lecz przydatnych gadżetów, a może też i takich przedmiotów jak na przykład żarówka bez światła niebieskiego, które również przydać się mogą w wielu sytuacjach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY