Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyroby spożywcze, które w pełni oddają wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni

Firma North Coast zajmuje się importem oraz dystrybuowaniem włoskich produktów żywnościowych. Mało tego, dostępne tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca mozzarella buffala skierowana jest przede wszystkim do tych klientów, którzy doceniają najwyższą jakość żywienia. Obecnie importowane są wyroby od siedemdziesięciu wiodących producentów klasy premium. Większość z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Klienci mogą głównie zaopatrzyć się tu w: ryż, sery, produkty zamrożone a także napoje. Konsumenci podzieleni są na następujące zgrupowania: największe sieci sklepowe, delikatesy, więcej niż dwa tysiące sto sklepów detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju a także więcej niż tysiąc osiemset kupujących z rynku HoReCa.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze są w stanie doradzić klientom, na co muszą się zdecydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę oraz dowiezienie asortymentu aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych plus współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na doręczenie można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w katalogu sprzedażowym można znaleźć więcej niż 3000 wyrobów, można kompleksowo wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie dostępne u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie są w stanie oddać urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Nieprzetworzone wyroby zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można zakupić je w wersji dobrze przechowywanej oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY