Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Buty i torby do tenisa proponowane przez firmę Yonex

Starannie wytypowany sprzęt obejmujący akcesoria do tenisa i badmintona oferuje Yonex Polska, czyli dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Marka produkuje wyroby przetestowane i z certyfikatem. Wyjątkowo popularnym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej technologii. Marka jest też znana z autorskiej techniki Power Cusion, zastosowanej w butach sportowych. Isometric to technologia oddziałująca na otrzymanie sporej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Natomiast system Power Cusion skutecznie pochłania energię uderzenia, jaka powstała w wyniku spadania na arenę, przenosząc następne posunięcia graczy. Już tylko to pokazuje, że firma jest uznawana w dziedzinie sportu i nie bez powodu bierze odpowiedzialność za sponsoring wielu istotnych wydarzeń. Analizy wskazują, iż około 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. We wskazanym sklepie internetowym asortyment profesjonalne rakiety do tenisa jest duży i z tego powodu sprzedawca rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Kupujący mają możliwość również sprawdzać bestsellery oraz nowości a także promocje na ulubiony asortyment. Zarówno osoby amatorsko grające w tenisa, jak i profesjonaliści znajdą akcesoria dopasowane do umiejętności i nawyków prowadzenia grania. Kiedy ktokolwiek po raz pierwszy robi zakupy w tym punkcie sprzedaży i nie do końca wie, na co się decydować, to pomoże obsługa klienta. Poza zakupami można też dowiedzieć się ze strony, co zdarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa, co jest istotne dla osób które uprawiają określone. Najbardziej rozpoznawalne są ergonomiczne rakiety do tenisa z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY