Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy przy tuningu swojego samochodu warto wymienić także felgi

Sporo właścicieli samochodów osobowych lubi się wyróżniać swoimi autami, z tego też powodu często się oni decydują na różnego rodzaju przeróbki. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest tuning optyczny, który pozwoli w diametralny sposób odmienić zewnętrzny wygląd. Jeśli ktoś zechce, to pokusić się także może o przeróbki silnika i zawieszenia, wówczas poza wyglądem pojazd zyska też dużo koni mechanicznych, lecz przy takich zmianach liczyć się już trzeba z wysokimi kosztami.

W praktyce większość osób decydujących się na tuning optyczny zaczyna od wymiany felg. Rozwiązanie takie jest niezbyt drogie, a jednocześnie zapewniające dużo efektów. Dobrane w odpowiedni sposób felgi JR Wheels całkowicie odmienią zewnętrzny wygląd auta, nadając mu sportowego charakteru i agresywności.

Tego typu felgi są oferowane w niezliczonej liczbie wzorów, klienci do wyboru mają modele z różną ilością ramion, a nawet konstrukcje w postaci szprych. Tym sposobem jeśli ktoś chce, to może postawić na stonowaną klasykę, ale także może na odważną stylizację. W ostatnim czasie dużą popularnością zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, jakie nie tylko bardzo ładnie się prezentują, lecz również mają świetne parametry jezdne. Ogólna liczba sprzedawanych w sklepach felg może jednak niejednej osobie przysporzyć wielu kłopotów podczas wyboru.

Dlatego też warto zastanowić się porządnie, aby później nie żałować zakupu po montażu. W pierwszej kolejności pamiętać trzeba, że nie każdy z wzorów spasuje do każdego modelu samochodu. Także z tego powodu, że niektóre modele są tuningowane od lat, i po prostu przez ten czas ustaliły się kanony tego, jak taki tuning ma wyglądać. Poza tym przy kupnie trzeba zwrócić uwagę na techniczne parametry. Niejednokrotnie w przypadku takich zmian kierowcy podejmują decyzję i montażu felg o większej średnicy, równocześnie zmniejszając wysokość profilu. Ale niekiedy trafi się ktoś, kto kupi felgi concaver naprawdę szerokie, a jeśli będą one wystawały poza nadkola, to z takimi nie można jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY