Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Warszawska poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Warszawska poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów ze sporym doświadczeniem, jacy nie tylko poprowadzą psychoterapię, ale także będą edukować ludzi. Rzetelna pomoc wystosowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą albo z przeróżnymi chorobami natury psychologicznej. Oferowane opcje pomocy w takim miejscu to: terapia indywidualna, psychoterapia par, psychoterapia rodzinna, rozmowy z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj kieruje może liczyć na empatyczne podejście.

Wszystkie informacje w temacie poradni, dyplomy kadry jak i rekomendacje dotychczas uczęszczających tutaj klientów opublikowane są na witrynie internetowej. W dodatku na witrynie można również wyszukać sporo informacji na temat różnych zaburzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to strona na jakiej systematycznie pojawia się sporo interesujących a także bardzo praktycznych artykułów.

Jeżeli ktoś będzie zmagać się z: zaburzeniami o charakterze lękowym, zaburzeniami odżywiania, depresją, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo innymi zaburzeniami lub trudnościami, to w takim gabinecie znajdzie stosowną pomoc. W gabinecie takim ma miejsce leczenie nerwicy lękowej, opierająca się w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, żeby chory miał okazję rozumieć, jakie procesy myślowe będą leżały u podstaw lub wzmacniają odczuwany u niego strach.

Pacjenci przychodzący do Spokoju w Głowie mają możliwość decydować się też na terapię indywidualną lub na terapię grupową. Terapia może zostać stosowana samodzielnie albo w zestawieniu z lekami przeciwdepresyjnymi. Specjaliści z ośrodka mają świadomość, jak istotna jest pomoc psychologa dla rodzin pacjentów. Sprawdza się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z choroby oraz pomaga w budowaniu komunikacji w rodzinie. Tak samo chory, ale też jego najbliżsi mają możliwość dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY